Радијаторски регулатор за заштеда на енергија

1.534,00 ден.   Спореди

Електронски регулатор за радијаторски грејни тела кој ја регулира температура во просторијата. Фабрички се поставени две грејни фази: од 06:00 до 09:00 часот и од 17:00 до 23:00 часот. Регулаторот е п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски регулатор за радијаторски грејни тела кој ја регулира температура во просторијата. Фабрички се поставени две грејни фази: од 06:00 до 09:00 часот и од 17:00 до 23:00 часот. Регулаторот е погоден за сите стандардни радијаторски вентили (Heimeier и Danfross, RA-, RAV-, RAVL) без отворање на грејната инсталација. Се монтира на местото на постоечкиот вентил. Адаптери за монтажа на друг тип на радијатори се нарачуваат засебно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка