Радиски воден ѕиден часовник WS 8005

1.711,00 ден.   Спореди

Приказ 12/24, подесување на временски зони +12/-12, календар, датум, ден во неделата, и повторување на алармот “snooze”- функција. Приказ на температура во Фаренхајтови и Целзиусови степени.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.711,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Приказ 12/24, подесување на временски зони +12/-12, календар, датум, ден во неделата, и повторување на алармот “snooze”- функција. Приказ на температура во Фаренхајтови и Целзиусови степени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка