РАДИО - SANGEAN DPR-25

14.042,00 ден.   Спореди

Sangean DPR-25 радио со DAB+/UKW рецепција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.042,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sangean DPR-25 радио со DAB+/UKW рецепција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка