РАДИО ROADSTAR TRA - 500DS

3.009,00 ден.   Спореди

Едноставно генијално: Вградената батерија може да се полни преку динамо. Џебното радио исто така работи со соларна или со батерии. 230 V напојување не е вклучено во испораката


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставно генијално: Вградената батерија може да се полни преку динамо. Џебното радио исто така работи со соларна или со батерии. 230 V напојување не е вклучено во испораката

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка