РАДИО RENKFORCE BSD-3023 SD

6.372,00 ден.   Спореди

Радио за автомобил без ЦД-плеер, но со многу можности за поврзување со нови медиуми како SD/MMC картички, УСБ и Bluetooth функција Handsfree.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.372,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радио за автомобил без ЦД-плеер, но со многу можности за поврзување со нови медиуми како SD/MMC картички, УСБ и Bluetooth функција Handsfree.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка