РАДИО - REFLEXION HRA-1205

2.419,00 ден.   Спореди

Радио со ретро дизајн. Црн екстериер со LCD дисплеј на кој се прикажани часот, датата и денот. Има и аларм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радио со ретро дизајн. Црн екстериер со LCD дисплеј на кој се прикажани часот, датата и денот. Има и аларм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка