РАДИО - REFLEXION CLR2610

3.068,00 ден.   Спореди

Reflexion CLR2610 радио со ретро дизајн. Сребрен екстериер со LCD дисплеј и меморирање на 60 станици. Работи и како аларм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Reflexion CLR2610 радио со ретро дизајн. Сребрен екстериер со LCD дисплеј и меморирање на 60 станици. Работи и како аларм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка