РАДИО LOGIC3 - ЦРНО

5.546,00 ден.   Спореди

Logic3 радио во форма на коцка на која може да се конектира iPhone ® или iPod ®. Компактен дизајн со интегрирано радио, аларм и LCD дисплеј. Додатен конектор од 3.5 mm за конекција на iPod ® shuffle,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.546,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Logic3 радио во форма на коцка на која може да се конектира iPhone ® или iPod ®. Компактен дизајн со интегрирано радио, аларм и LCD дисплеј. Додатен конектор од 3.5 mm за конекција на iPod ® shuffle, CD или MP3 плеер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка