РАДИО - LENCO SCD-37 - ЦРВЕНО

5.133,00 ден.   Спореди

Lenco SCD-37 USB CD-радио.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.133,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenco SCD-37 USB CD-радио.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка