РАДИО DR ALBERT 80 DAB, ЦРНО

7.705,00 ден.   Спореди

Albrecht DR 80 е FM и DAB/DAB радио со модерен ретро дизајн. Дава кристално чист звук на дигиталниот музички трансфер. За двете радио зони има по 8 станици за меморирање. DR 80 може да работи на 230 V...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.705,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Albrecht DR 80 е FM и DAB/DAB радио со модерен ретро дизајн. Дава кристално чист звук на дигиталниот музички трансфер. За двете радио зони има по 8 станици за меморирање. DR 80 може да работи на 230 V или со 6 АА батерии. Идеален за на пат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка