РАДИО - ALBRECHT DR 315

21.476,00 ден.   Спореди

Albrecht DR 315 радио со интернет конекција. Црн дрвен екстериер со LDC дисплеј. Уживајте во кристално чистиот звук на DAB-радио.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 21.476,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Albrecht DR 315 радио со интернет конекција. Црн дрвен екстериер со LDC дисплеј. Уживајте во кристално чистиот звук на DAB-радио.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка