Радио часовник FS20 ZE

3.068,00 ден.   Спореди

Со овој компактен безжичен часовник FS20 ZE можете да управувате до 4 различни приемници од префрлувачкиот систем FS20. Има домет до 100 метри и напојување со батерии, карактеристики кои ќе Ви овозмож...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој компактен безжичен часовник FS20 ZE можете да управувате до 4 различни приемници од префрлувачкиот систем FS20. Има домет до 100 метри и напојување со батерии, карактеристики кои ќе Ви овозможат местото на поставување да го изберете сами. Благодарение на едноставното управување и прегледниот екран, програмирањето на овој часовник е многу едноставно. Со овој безжичен часовник можете исто така да управувате рачно. Особена карактеристика на часовникот е тоа што со помош на интегрираниот генератор можете да ги вклучите светлата во Вашиот дом во неправилни интервали во моментите кога сте отсутни од дома и на тој начин се остава впечаток дека куќата не е празна.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка