РАДИО-ЧАСОВНИК ЏАМБО

4.735,00 ден.   Спореди

Сите важни податоци се покажани на овој ѕиден часовник. Со помош на големиот екран може оддалеку да се види времето, датумот, дури и температурата без разлика дали сте во канцеларија, ресторан или сте...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.735,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сите важни податоци се покажани на овој ѕиден часовник. Со помош на големиот екран може оддалеку да се види времето, датумот, дури и температурата без разлика дали сте во канцеларија, ресторан или сте со оштетен вид. Овој часовник може да се закачи на ѕид или да се постави на масичка. Благодарение на вградениот аларм, може да се користи и како будилник. Можност за покажување на времето во 12/24 часа, а температурата ја мери во °C или во °F.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка