РАДИО ЧАСОВНИК СО ПРОЖЕКТОР EFP 3000

2.655,00 ден.   Спореди

Овој проекциски часовник не покажува само време туку исто така и датум и температура. Проекција на ѕид и покрив


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој проекциски часовник не покажува само време туку исто така и датум и температура. Проекција на ѕид и покрив

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка