РАДИО СО СЕНЗОР ЗА ДОЖД

5.125,00 ден.   Спореди

Ова радио со сензор за дожд служи за контрола на различни радио-прекинувачи на FS20 радио-систем. Ги контролира преку два канали кои се раководат по влажноста на сензорската површина. Подесувањето мож...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.125,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова радио со сензор за дожд служи за контрола на различни радио-прекинувачи на FS20 радио-систем. Ги контролира преку два канали кои се раководат по влажноста на сензорската површина. Подесувањето може да се направи дополнително, тајмерите на одделните FS20 приемници можат да се програмираат од сензорот за дожд. За употреба во затворени простории и на отворено.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка