РАДИО СЕТ - TS-6M

6.136,00 ден.   Спореди

Радио сет - CB кој спречува грешки. Голем LCD дисплеј, AM/FM канал, дисплеј за TX/RX, 6 прекинувачи, EEPROM модул интегрирани во цврсто кукиште, како и приклучок за звучници.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.136,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радио сет - CB кој спречува грешки. Голем LCD дисплеј, AM/FM канал, дисплеј за TX/RX, 6 прекинувачи, EEPROM модул интегрирани во цврсто кукиште, како и приклучок за звучници.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка