РАДИО-ПРЕКИНУВАЧ, МОНТАЖА ВО ЅИД

1.121,00 ден.   Спореди

Овој лесно вградлив прекинувач се монтира во светлечките тела или во разводната кутија за осветлување и други уреди со до 1000 W.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој лесно вградлив прекинувач се монтира во светлечките тела или во разводната кутија за осветлување и други уреди со до 1000 W.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка