РАДИО ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА ШТЕКЕР FS20 DI

3.481,00 ден.   Спореди

Радио потенциометар со можност за контрола преку радио или уред. Има интегрирана тајмер-функција за траење на вклучување од 1 секунда до 4,25 часа, бавно вклучување и бавно исклучување совршено за с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.481,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радио потенциометар со можност за контрола преку радио или уред. Има интегрирана тајмер-функција за траење на вклучување од 1 секунда до 4,25 часа, бавно вклучување и бавно исклучување совршено за сијалици и халогени трансформатори (индуктивно оптоварување, не е погоден за електрични трансформатори!)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка