РАДИО КОНТКАТ ЗА ВРАТА/ПРОЗОР FS20 TFK

3.481,00 ден.   Спореди

До 2 радио приемници од FS20 системот можат да се активираат со 2-канален врата/прозорец контакт FS20 TFK според критериуми кои можат да се постават посебно. Ја превзема пораката за отворање и затвора...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.481,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


До 2 радио приемници од FS20 системот можат да се активираат со 2-канален врата/прозорец контакт FS20 TFK според критериуми кои можат да се постават посебно. Ја превзема пораката за отворање и затворање на 2 внатрешни reed-контакти кои се активираат преку магнет, или преку надворешни контакти. Овие контакти надгледуваат врати и прозорци, како и фиоки, брави итн. Движењето на интерниот reed-контакт може да биде на лево или десно од FS20 TFK, така што уредот може сестрано да се користи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка