Радио камера за возење со заден приказ

Радио камера за возење со заден приказ

13.393,00 ден.   Спореди

Камера која ќе ви даде најдобар приказ за она што се случува позади вашето возило. Камерата има приспособен држач со кој може да се монтира на самата регистарска табличка без дополнително штрафење, бу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.393,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Камера која ќе ви даде најдобар приказ за она што се случува позади вашето возило. Камерата има приспособен држач со кој може да се монтира на самата регистарска табличка без дополнително штрафење, бушење и сл. Мониторот можете, исто така, да го монтирате без завртки, може да се прицврсти на ребрата за вентилација или на шофершајбната со самолепливи ленти. Затоа,камерата е погодна за преместување од возило на возило, возило под заем и компанија за автомобили. До 9 метри преносен домет, AV влезови (поврзување на DVD плеери, видео, телевизор и конзола за игри), AV излез (поврзување на слушалки звучници), USB конектор (за поврзување на iPod, MP3 плеер, дигитален фотоапарат, мобилни телефони, итн), Ротациско копче (сликата може да се ротира на екранот).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка