РАДИО-КАМЕРА ЗА АВТОМОБИЛ

11.025,00 ден.   Спореди

Камерата се поставува на регистарски таблички без употреба на штрафови со што би имале најдобра претстава за она што се случува зад Вашето возило. Мониторот се инсталира по потреба во просторот за вен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.025,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Камерата се поставува на регистарски таблички без употреба на штрафови со што би имале најдобра претстава за она што се случува зад Вашето возило. Мониторот се инсталира по потреба во просторот за вентилација на шофершајбната или на сончевиот покрив. Овој систем за снимање е особено поволен при изнајмување, позајмување на возило, или употреба на службени возила.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка