РАДИО ДЕТЕКТОР НА ДВИЖЕЊЕ ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА FS20 PIRA

4.543,00 ден.   Спореди

FS20 PIRA е флексибилен детектор за движење на батерии со вграден, прилагодлив систем за затемнување. Детекторот издава наредби преку радио до 100 м до кој било приемник на FS20 контролниот систем. Не...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.543,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FS20 PIRA е флексибилен детектор за движење на батерии со вграден, прилагодлив систем за затемнување. Детекторот издава наредби преку радио до 100 м до кој било приемник на FS20 контролниот систем. Нема потреба од кабли, кои често е тешко или невозможно да се постават и може да се користи брзо и едноставно. Командите за префлување можат да се испраќаат преку два одвоени конфигурирани канали, така што детекторот истовремено може да извршува различни функции.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка