РАДИО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Waeco MagicTouch MT-100

6.431,00 ден.   Спореди

Отворете и затворете со притискање на едно копче. Контролирајте го централното заклучување на возилото и на растојание од 6 метри. Визуелна потврда на Вашата „команда“ ќе биде добиена од индикаторите...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.431,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Отворете и затворете со притискање на едно копче. Контролирајте го централното заклучување на возилото и на растојание од 6 метри. Визуелна потврда на Вашата „команда“ ќе биде добиена од индикаторите на возилото. Емитуваниот сигнал од предавателот е кодиран. Кодот се менува по секоја операција. Постапката на менување на кодот овозможува контролирање на централното заклучување од кој било друг предавател.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка