Радио-далечински управувач за контролниот уред за заштеда на енергија

1.062,00 ден.   Спореди

Преку овој уред можете да ја контролирате температурата во просторијата каде се користи радијаторски регулатор 616100.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.062,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Преку овој уред можете да ја контролирате температурата во просторијата каде се користи радијаторски регулатор 616100.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка