РАДИОСТАНИЦА ЗА ПРИКАЗ НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - WS-9611IT

2.655,00 ден.   Спореди

Станицата за приказ на временски услови секое утро ви препорачува соодветна гардероба на една од 15-те слики. Со помош на една стрелка се прикажува веројатноста за подобрување или влошување на времен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Станицата за приказ на временски услови секое утро ви препорачува соодветна гардероба на една од 15-те слики. Со помош на една стрелка се прикажува веројатноста за подобрување или влошување на временски услови. Покрај беспрекорно пренесената информација за надворешната се дава информација за внатрешната температура како и внатрешната влажност на воздухот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка