Радиоприемник SANGEAN ATS 909 W

Радиоприемник SANGEAN ATS 909 W

20.473,00 ден.   Спореди

Радиоприемник со кој можете да слушате радиостаници од целиот свет. Не постои друг радиоприемник на светот со толку многу мемории за различни радиостаници!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.473,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радиоприемник со кој можете да слушате радиостаници од целиот свет. Не постои друг радиоприемник на светот со толку многу мемории за различни радиостаници!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка