РАДИОБУДИЛНИК TIME BLOCK

3.894,00 ден.   Спореди

Црвените квадрати го покажуваат времето со помош на големи дигитални светлечки ЛЕД- броеви. Привлечен детал кој може да послужи како стилизирана декорација.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.894,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Црвените квадрати го покажуваат времето со помош на големи дигитални светлечки ЛЕД- броеви. Привлечен детал кој може да послужи како стилизирана декорација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка