Работничка светилка за опасни средини

23.895,00 ден.   Спореди

Заштитена од прашина (IP64), водоотпорна, сигурносна светилка со робусна пластика, за работа во прашливи и опасни средини. Едноставен и лесен дизајн. Максимална подвижност на главата 110°. Со предни п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 23.895,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштитена од прашина (IP64), водоотпорна, сигурносна светилка со робусна пластика, за работа во прашливи и опасни средини. Едноставен и лесен дизајн. Максимална подвижност на главата 110°. Со предни панели за операции како трепкачко светло или предупредувачка светилка. Оптимално користење на енергијата со киселинска, полнива батерија и квалитетна xenon сијаличка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка