Работна светилка POWERLIGHT 5.1

12.331,00 ден.   Спореди

Работа цветло за организации, чувари, услуги и исто така за индустрија. Отпорност на удари и водоотпорно куќиште (заштита тип IP65). Два различни осветлување; 5 W ксенон-ламба нуди на највисоко можно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.331,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Работа цветло за организации, чувари, услуги и исто така за индустрија. Отпорност на удари и водоотпорно куќиште (заштита тип IP65). Два различни осветлување; 5 W ксенон-ламба нуди на највисоко можно осветленоста и луминозност опсег. А 1 W Luxeon-ЛЕР предвидува најдолг можен батеријата. Време на полнење: макс. 4.5 ч

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка