Пумпна група за соларен систем Tiemme 3/4"

15.230,00 ден.   Спореди

Соларна пумпна група Tiemme 3/4" Наместо произволно да се редат елементите за соларен систем на зидот во купатилото или подрумот, се користи фабрички подготвена целина. Пумпната група за соларен систе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 15.230,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларна пумпна група Tiemme 3/4" Наместо произволно да се редат елементите за соларен систем на зидот во купатилото или подрумот, се користи фабрички подготвена целина. Пумпната група за соларен систем е комплет во кој има пумпа, манометар, 2 термометри, 2 неповратни вентили , 2 вентили за полнење и празнење, вентил за овезвоздушување и други составни делови. Таа е произведена во Италија

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка