Пумпен систем со 120 лит.бојлер

34.828,00 ден.   Спореди

Соларен систем наменет за фамилија од 2 члена Системот работи со пумпа и диференцијален термостат. Составен е од 120 лит. емајлиран бојлер, еден соларен колектор Werner Full Plate 2 м2, пумпа за солар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 34.828,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларен систем наменет за фамилија од 2 члена Системот работи со пумпа и диференцијален термостат. Составен е од 120 лит. емајлиран бојлер, еден соларен колектор Werner Full Plate 2 м2, пумпа за соларен систем, диференцијален термостат DT2 Eco, експанзионен сад и вентил за обезвоздушување. Гаранција 5 год.на казан на бојлер и 7 год. на соларен колектор

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка