Пумпа STREAM 8000

13.279,00 ден.   Спореди

Пумпата нуди многу начини на користење. Овие пумпи се со висок квалитет и имаат долг живот. Исто така, овие пумпи имаат ниска потрошувачка на електрична енергија и високи перформанси. Погодна за снабд...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.279,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пумпата нуди многу начини на користење. Овие пумпи се со висок квалитет и имаат долг живот. Исто така, овие пумпи имаат ниска потрошувачка на електрична енергија и високи перформанси. Погодна за снабдување на текови или млазни фонтани.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка