ПУМПА ЗА ФОНТАНИ

1.711,00 ден.   Спореди

Украсете го вашиот двор со декоративна електрична фонтана, која има повеќе начини на прскање.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.711,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Украсете го вашиот двор со декоративна електрична фонтана, која има повеќе начини на прскање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка