Пумпа за одлемување

1.829,00 ден.   Спореди

Оваа метална пумпа е погодна за вистинските професионалци во подрачјето на лемната техника, љубителите на електроника и за сите оние кои работат со помали електрични апарати. Има заменлив врв и антист...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.829,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа метална пумпа е погодна за вистинските професионалци во подрачјето на лемната техника, љубителите на електроника и за сите оние кои работат со помали електрични апарати. Има заменлив врв и антистатско куќиште.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка