ПУМПА ЗА ОДЛЕМУВАЊЕ SS 750 LS

649,00 ден.   Спореди

Пумпата за одлемување SOLDAPULLT SS 750 LS се чисти лесно и отстранува остатоци од калај ефикасно. Има врв што се чисти сам, рачка што се користи едноставно и нов систем кој спречува контакт со лемило...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пумпата за одлемување SOLDAPULLT SS 750 LS се чисти лесно и отстранува остатоци од калај ефикасно. Има врв што се чисти сам, рачка што се користи едноставно и нов систем кој спречува контакт со лемилото.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка