ПУМПА ЗА МАСЛО

3.658,00 ден.   Спореди

Заштедете пари и време со новата пумпа која ќе ви помогне при промена на масло во вашиот автомобил. Чисто масло е важен дел од работата на вашиот автомобил. Механичарите препорачуваат промена на масло...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.658,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштедете пари и време со новата пумпа која ќе ви помогне при промена на масло во вашиот автомобил. Чисто масло е важен дел од работата на вашиот автомобил. Механичарите препорачуваат промена на масло по изминати 10, 000 километри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка