ПУМПА ЗА ДЛАБОКИ БУНАРИ ОД ОПЛЕМЕНЕТ ЧЕЛИК ONK 100

30.444,00 ден.   Спореди

Професионална пумпа за длабоки бунари или бушотини. Со нејзиниот компактен дизајн доволна е цевка од само 100mm за да може да се употребува до нејзината максимална транспортна висина од 63m. Приклучок...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 30.444,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионална пумпа за длабоки бунари или бушотини. Со нејзиниот компактен дизајн доволна е цевка од само 100mm за да може да се употребува до нејзината максимална транспортна висина од 63m. Приклучок со притисок 25mm IG. Приклучни делови за цревото 25mm AG x 25mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка