Пумпа за воздух HF-2000
Пумпа за воздух HF-2000

Пумпа за воздух HF-2000

400,00 ден.   Спореди

Пумпа за воздух HF-2000
Гаранција: 6 месеци врз доказ за купувањето.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 400,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пумпа за воздух HF-2000
Гаранција: 6 месеци врз доказ за купувањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка