Пумпа за воздух AP-180-5w

1.100,00 ден.   Спореди

Air pump, AP 180, 5 W
This high-performance and quiet aquarium air pump is TÜV/GS certificated. It circulates the water properly which ensures an optimal oxygen supply.
AP 180 with double ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.100,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Air pump, AP 180, 5 W
This high-performance and quiet aquarium air pump is TÜV/GS certificated. It circulates the water properly which ensures an optimal oxygen supply.
AP 180 with double outlet is recommended for aquariums from 50 l up to 300 l. The technical data are as follows:
air flow: 180 l/h,
power: 5.0 w,
pressure: 0,14 bar.
The aquarium air pump AP 180 is designed for continuous operation and can be connected to air stones or decorative items which outlet.
A set of spare parts can be ordered with item no. Air chamber with membrane & valve for 86310
.
86310 Air pump, AP 180, 5 W
Гаранција: 6 месеци врз доказ за купувањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка