Пумпа за воздух AP-120-2.5w

800,00 ден.   Спореди

Air pump, AP 120, 2,5 W
This high-performance and quiet aquarium air pump is TÜV/GS certificated. It circulates the water properly which ensures an optimal oxygen supply.
AP 120 with simpl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 800,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Air pump, AP 120, 2,5 W
This high-performance and quiet aquarium air pump is TÜV/GS certificated. It circulates the water properly which ensures an optimal oxygen supply.
AP 120 with simple outlet is recommended for aquariums up to 50 litres. The technical data are as follows:
Air flow: 120 l/h,
power: 2.5 w,
pressure: 0.24 bar.
The aquarium air pump AP 120 is designed for continuous operation and can be connected to air stones as well as to decorative items with outlet.
A set of spare parts can be ordered with item no. Air chamber with membrane & valve for 86300
.
86300 Air pump, AP 120, 2,5 W
Гаранција: 6 месеци врз доказ за купувањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка