ПУМПА ЗА ВОДА ONK 150

36.285,00 ден.   Спореди

Професионална пумпа за црпење вода од бунари ли бушотини.Со компактниот дизајн овозможува транспорт на висина од 107м за црево со дијаметар од 100mm. Соодветните цевни конектори 25mm AG x 25mm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 36.285,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионална пумпа за црпење вода од бунари ли бушотини.Со компактниот дизајн овозможува транспорт на висина од 107м за црево со дијаметар од 100mm. Соодветните цевни конектори 25mm AG x 25mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка