ПУЛС КОМПЈУТЕР ONYX CLASSIC

5.122,00 ден.   Спореди

Лесен за употреба, фокусиран на клучните карактеристики со елегантен дизајн на новиот ONYX CLASSIC. Мониторот со дигитално кодиран мерач на срцевиот пулс има впечатливи детали, големи бројки и декора...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.122,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лесен за употреба, фокусиран на клучните карактеристики со елегантен дизајн на новиот ONYX CLASSIC. Мониторот со дигитално кодиран мерач на срцевиот пулс има впечатливи детали, големи бројки и декоративен прстен наместо копчиња.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка