Прстен во форма на срце

249,00 ден.   Спореди

Интересен прстен, ултра модерен со прекрасна боја темно црвена боја во форма на срце. Големината за прстот е прилагодлива, односно се намалува или зголемува според прстот.
Димензии:
Ширина...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 249,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интересен прстен, ултра модерен со прекрасна боја темно црвена боја во форма на срце. Големината за прстот е прилагодлива, односно се намалува или зголемува според прстот.
Димензии:
Ширина на срце - 4 см.
Висина на срце - 3 см.
Без никел.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка