ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ И ЈОНИЗАТОР HA120E

13.039,00 ден.   Спореди

Прочистувачот на воздух има едноставни контролирани елементи со филтер-прочистувач индикатор и постојан испирачки филтер. Патентираниот систем за филтрирање ги отстранува до 99% честичките содржани во...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.039,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прочистувачот на воздух има едноставни контролирани елементи со филтер-прочистувач индикатор и постојан испирачки филтер. Патентираниот систем за филтрирање ги отстранува до 99% честичките содржани во воздух. Ефикасна размена на воздухот се прави 5 пати на час. Совршено прилагоден против алергии . Со новите систем за филтрирање не постои обврска за замена на филтри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка