Прочистувач и навлажнувач за воздух HAW-500FGE

Прочистувач и навлажнувач за воздух HAW-500FGE

23.659,00 ден.   Спореди

Овој уред содржи прочистувач и навлажнувач за воздух. Навлажнувачот за воздух има 4 степени на работа, а заради исклучително тивкото работење (42 dBA) може да остане вклучен дури и преку ноќ. Потрошув...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 23.659,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој уред содржи прочистувач и навлажнувач за воздух. Навлажнувачот за воздух има 4 степени на работа, а заради исклучително тивкото работење (42 dBA) може да остане вклучен дури и преку ноќ. Потрошувачката на електрична енергија е мала и изнесува незначителни 40 W. Трајниот филтер на кој се собираат честичките со нечистотија може да се мие. Сите подвижни делови на уредот можат да се мијат во машина за перење садови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка