Процесор Intel Core i5-3330, 3.00GHz, 4 cores, LGA1155, 6MB, 22nm, Integrated GPU 2500, BOX

9.770,00 ден.   Спореди

CPU Intel Core i5-3330, 3.00GHz, 4 cores, LGA1155, 6MB, 22nm, Integrated GPU 2500, BOX
Гаранција: 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 9.770,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CPU Intel Core i5-3330, 3.00GHz, 4 cores, LGA1155, 6MB, 22nm, Integrated GPU 2500, BOX
Гаранција: 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка