Процесор Core i5 650, Socket 1156, Raboten takt 3200 MHz, L3 cache 4 MB, Jadro Clarkdale,

7.390,00 ден.   Спореди

Core i5 650, Socket 1156, Raboten takt 3200 MHz, L3 cache 4 MB, Jadro Clarkdale, Ladilnik da
Гаранција: 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 7.390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Core i5 650, Socket 1156, Raboten takt 3200 MHz, L3 cache 4 MB, Jadro Clarkdale, Ladilnik da
Гаранција: 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка