ПРОФЕСИОНАЛНИ КАНЏИ ЗА ТРКАЛА

4.012,00 ден.   Спореди

Едноставни за местење. Спречува движење на вашиот автомобил, караван или трајлер. Направен од екстра тврд специјален челик. Погоден е за гуми со ширина до 225 мм и дијаметар до 660 мм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.012,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставни за местење. Спречува движење на вашиот автомобил, караван или трајлер. Направен од екстра тврд специјален челик. Погоден е за гуми со ширина до 225 мм и дијаметар до 660 мм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка