ПРОФЕСИОНАЛНА МЕТАЛНА ПИЛА 13

649,00 ден.   Спореди

Цврст и стабилен зафат, дизајниран за удобност на раката и прстите.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Цврст и стабилен зафат, дизајниран за удобност на раката и прстите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка