Професионална безжична метео-станица USB

9.617,00 ден.   Спореди

Компјутерски софтвер, Радио часовник, Датум , Степени; F и 12/24-формат, Наведување на Ветар и Точка, Временска прогноза за наредните 12 до 24 часа и графички симболи, Графика за воздушниот притисок в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.617,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компјутерски софтвер, Радио часовник, Датум , Степени; F и 12/24-формат, Наведување на Ветар и Точка, Временска прогноза за наредните 12 до 24 часа и графички симболи, Графика за воздушниот притисок во текот на последните 12 или 24 часа, Аларм функција на брзината на ветерот, врнежи од дожд,внатрешна и надворешната температура, Будење, Индикатор за слаба батерија на надворешен сензор, USB влез за поврзување со компјутер, вклучувајќи софтвер за податоци , Осветлена заднина, Подесување на временска зона

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка